Foval Karasinek Granülü

Foval Karasinek Granülü

Karasinekler için karşı koyamayacakları lezzete sahip özel geliştirilmiş granül yem. İçerdiği Imidacloprid aktif maddesi sayesinde uygulama yapılan yüzeye konan karasineklerin yaşama şansı  artık yoktur.

Kullanımı çok kolaydır ve içerdiği acı tat verici madde sayesinde hedef dışı canlıların tüketmesinin önüne geçilmiştir.

Formülasyonun yapısını oluşturan özel feromon ve diğer çekici maddeler sayesinde karasinekleri mıknatıs gibi kendisine çekerek yeme yönelmelerini sağlar ve yemin tadına bakan karasinekler kısa süre içerisinde ölmüş olurlar.

Formülasyon: Granül
0,5 % Imidacloprid
0,01 % Denatonium Benzoate
0,1 % Muscamone – Z-9 Tricosene (Feromon)

Etkili Olduğu Haşere : KARASİNEK

Kullanım Şekli: FOVAL KARASİNEK GRANÜLÜ iki farklı şekilde kullanılabilir. İlk olarak küçük bir kab içerisine gerekli miktar yem konularak etikette belirtilen dozlara uygun şekilde ürünün nemlenmesini sağlayacak kadar az miktarda su içerisinde eritilerek bu kabı çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı bir yere konulmasıdır. Diğer bir yöntem ise etikette belirtilen dozlara uygun şekilde bir kab içerisinde ürünü su ile bulamaç haline getirerek fırça yardımı ile belli aralıklarla duvara (çuval veya bez parçası üzerinede sürülebilir) sürülerek  uygulama sonlandırılır.

ÖZEL KULLANIM NOTU: İç mekanlarda kullanılacağı zaman yüzeyde leke bırakma olasılığından dolayı bir kumaş veya bez parçaşı üzerine sürünüz.

Ambalaj Şekli:  20 gr – 100 gr – 1 kg

KULLANMADAN ÖNCE MUTLAKA ÜRÜN ETİKETİNİ OKUYUNUZ !

Comments are closed.